טיפול בקמטים

הטיפול ששינה את כללי המשחק

הטיפול הנפוץ ביותר ששינה את כללי המשחק בעולם האסתטיקה הוא הזרקה של בטוליניום טוקסין או בשם הבמה שלו "בוטוקס".

כיום ישנם שחקנים נוספים ממשפחת רעלן הבטוליניום בנוסף לבוטוקס: דיספורט וקסאומין.

פתרון יעיל זמני ומהיר, בו נזריק בד"כ לאזור העליון של הפנים וכך למנוע את כיווץ השריר שגורם לקמטים.

את התוצאה המקסימלית ניתן לראות עד כשבוע מיום ההזרקה בו אפקט המתיחה והחלקת הקמטים נמשך בין 3-6 חודשים, דבר שתלוי בגנטיקה, אורח החיים וקצב המטבוליזם של הלקוח/ה.

את החומר אך ורק רופא מקצועי יכול להזריק וחשוב מאד יהיה לבחור ברופא טוב מקצוען ובעל יד טובה שידע להזריק את החומר בצורה הנכונה ע"מ למנוע צניחת עפעפיים או גבות ובאותה נשימה ליצור מראה אסתטי, אחיד ולמנוע מראה "משותק".

באילו אזורים נטפל בבוטוקס / דיספורט?

מצח

צידי העיניים

בין הגבות

חניכיים

הזעת יתר

חריקת שיניים

FAQ

 ככל שנתחזק יותר את טיפולי הבוטוקס, יהיה ניתן לראות שיפור במצב הקמט לטווח הארוך. לעיתים ההזרקה ה-2 שנעשה תהיה בולטת יותר בשיפור הקמטים העמוקים.

בהחלט כן! מאחר ובוטוקס משתק את השריר ונשתמש בו ברב המקרים לחלק העליון של הפנים (מצח, גבות וצידי עיניים), נקרא תמיד לביקורת לאחר כשבועיים מיום ההזרקה. בביקורת יבחנו הרופאים אם ישנה אי סימטריות או כל תיקון אסתטי במידה ויתבקש, כמובן ללא עלות נוספת.

לא, עור הפנים שלנו בסופו של דבר חוזר למצב ברירת המחדל כפי שהיה קודם ולכן נמליץ על תחזוק טיפולי הבוטוקס בזמן ע"מ לשפר ולשמר את אזור הפנים לטווח הארוך מבלי להראות "עשויים" מדי.

כן, זמן ההשפעה המקסימלי של הזרקת הבוטוקס יכול לקחת עד כשבוע מיום ההזרקה ולכן נקרא לביקורת לאחר כשבועיים מיום ההזרקה בה נבדוק אם יש מקום לתיקון ע"מ להגיע לתוצאה המושלמת.

Reviews

שאלו אותנו על מנוי שנתי במחיר אטרקטיבי!

Contact