בוטוקס לגבר

בוטוקס לגבר

הטיפול הנפוץ ביותר ששינה את כללי המשחק בעולם האסתטיקה הוא הזרקה של בטוליניום טוקסין או בשם הבמה שלו "בוטוקס".

כיום ישנם שחקנים נוספים ממשפחת רעלן הבטוליניום בנוסף לבוטוקס: דיספורט וקסאומין.

פתרון יעיל זמני ומהיר, בו נטפל בד"כ באזור העליון של הפנים בכדי למנוע את כיווץ השריר שגורם לקמטים.

את התוצאה המקסימלית ניתן לראות עד כשבוע מיום ההזרקה בו אפקט המתיחה והחלקת הקמטים נמשך בין 3-6 חודשים, דבר שתלוי בגנטיקה, אורח החיים וקצב המטבוליזם שלך.

את הטיפול אך ורק רופא מקצועי יכול להזריק וחשוב מאד יהיה לבחור ברופא מקצוען בעל יד טובה שידע לטפל בצורה הנכונה ע"מ למנוע צניחת עפעפיים או גבות ובאותה נשימה ליצור מראה אסתטי, אחיד ולמנוע מראה "משותק".

FAQ

 ככל שנתחזק יותר את טיפולי הבוטוקס, יהיה ניתן לראות שיפור במצב הקמט לטווח הארוך. לעיתים ההזרקה ה-2 שנעשה תהיה בולטת יותר בשיפור הקמטים העמוקים.

בהחלט כן! מאחר ובוטוקס משתק את השריר ונשתמש בו ברב המקרים לחלק העליון של הפנים (מצח, גבות וצידי עיניים), נזמין תמיד לביקורת לאחר כשבועיים מיום הטיפול. בביקורת יבחנו הרופאים אם ישנה אי סימטריות או כל תיקון אסתטי במידה ויתבקש, כמובן ללא עלות נוספת.

לא, עור הפנים שלנו בסופו של דבר חוזר למצב ברירת המחדל כפי שהיה קודם ולכן נמליץ על תחזוק טיפולי הבוטוקס בזמן ע"מ לשפר ולשמר את אזור הפנים לטווח הארוך מבלי להראות "עשויים" מדי.

כן, זמן ההשפעה המקסימלי של טיפול הבוטוקס יכול לקחת עד כשבוע מיום ההזרקה ולכן נקרא לביקורת לאחר כשבועיים מיום ההזרקה בה נבדוק אם יש מקום לתיקון ע"מ להגיע לתוצאה הרצויה.

באילו אזורים נטפל בבוטוקס / דיספורט?

מצח

בין הגבות

צידיי העיניים

חניכיים

הזעת יתר

חריקת שיניים

Reviews

שאלו אותנו על החבילות שלנו!

Contact

מרפאת זוי